Trent nimetas 6 mängijat, kes tema mängustiili inspireerinud on – mainitud sai ka kaks Man City mängijat

trent alexander arnold interview

Rääkides telekanaliga Channel 4, nimetas Trent Alexander-Arnold mõned nimed, kes talle karjääris inspiratsiooniks olnud on.

„Olen alati tundnud, et olen kõigist teistest erinev” rääkis kaitsja.

„Ma mängin mängu natuke teistmoodi ja pole just palju mängijaid, kellel oleks minuga sarnased oskused. Ma ei ole ära tõusnud, kuid on tõesti raske leida inimesi, kes mängiks nii, nagu mina.”

„Võtan killukesi erinevatelt inimestelt. De Bruyne on keegi, keda tohutult jälgin. James Maddisoni palli võitmine kitsastes kohtades on samuti erakordne oskus ning midagi, mille kallal ta kõvasti vaeva on näinud.”

„Isegi lihtsalt väljakut jagades selliste mängijatega nagu Declan Rice, Jude Bellingham, Jordan Henderson, õpib neilt palju.”

„Samuti tooks välja John Stonesi rahulikuks jäämise palliga mängides. Jälgin, mida kõik teised teevad ning küsin seejärel küsimusi. Ma ei häbene seda üldse.”

Liverpooli asekapten on nüüd välja arenenud ka oma paremkaitsja staatusest ning suudab nüüd hõlpsasti mängida ka keskväljal, kui klubi või riik seda vajama peaks.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised