TOP10: 2022. aasta MM-i seni kõige edukamad triblajad

triblajad maailmameistrivõistlused jalgpall

Jalgpallis pole eriti võrdväärset vaatepilti sellele, kui maailmatasemel mängija suurel areenil oma vastaseid osava tehnikaga kimbutab.

Kes on aga tänavusel MM-il need mängumehed, kes oma triblamisoskustega siiani välja paistnud on? Võite ehk pisut üllatunud olla, kui näete, et Lionel Messi, kes on sellel hooajal Euroopa suurliigade parim triblaja, ei pääsegi Kataris 10 parima sekka.

Messi meeskonnakaaslane koondises Angel Di Maria on hektel aga seda auku mehe eest ise täitmas. Juventuse ründaja on Kataris toimuval MM-il ainus mängija, kes esimese kahe alagrupimänguga seitse triblamist edukalt sooritas.

Ka Messi PSG meeskonnakaaslane Mbappe on nimekirjas esindatud. Kuldsele saapale konkureeriv ründaja on sel turniiril vägagi terav olnud ning vastaste kaitseliinid on pidevalt hädas tema kiirete jooksudega olnud – ainult 3 mängijat võistlussarjas on üritanud rohkem triblamisi sooritada kui Mbappe, kuigi mehe eduprotsent (15 katsest ainult 5) võiks ehk mõnevõrra isegi parem olla.

image 16

Barcelona staar Ousmane Dembele on järgmine Prantsusmaa säravatest staaridest, kes on sooritanud edukalt pooled (6) oma 12. üritatud triblingust.

Jätkame Robert Lewandowskiga, keda peetakse rohkem klassikaliseks Nr. 9-ks kui suureks triblajaks, kuid nagu näha siis on ta ka selles hea.

Tajon Buchanan pole nimi, millega paljud enne MM-i oleksid tuttavad olnud, kuid 23-aastane Club Brugge ääremängija on Kanade mängudes silma jäänud – ükski mängija pole üritanud rohkem triblinguid (18) sellel turniiril kui see mees. Edukalt on tal neist välja tulnud 6.

Veel üks nimi, mida tasub tähele panna, on Vincent Aboubakar, kes tõmbas Kameruni 3:3 põnevusmängus Serbiaga kogu rambivalguse endale. Ta sekkus mängu pingilt ning panustas seejärel värava ning väravasööduga, et oma meeskond viigini tüürida.

image 17

Sama ründaja väitis kunagi Mohamed Salahi kohta: “Ma suudan seda teha, mida tema suudab” ja me isegi täitsa usume seda. Sellel turniiril on pallur kogunud vaid 51. minutit mänguaega ning sekkunud kõikides kohtumistes platsile vahetusmehena, kuid sellest olenemata on ta sooritanud viis edukat triblamist – segase 100% edukusmääraga.

Järgnevast nimekirjast näete, kes pääsesid 2022. aasta MM-i seniste parimate triblajate sekka. Mängijad on järjestatud edukate triblamiste koguarvu järgi ning viigi puhul toimub järjestus nende edukusmäärade järgi.

1. Angel Di Maria – 7 (50%)
2. Ousmane Dembele – 6 (50%)
3. Jamal Musiala – 6 (37%)
4. Alphonso Davies – 6 (35%)
5. Tajon Buchanan – 6 (33%)
6. Vincent Aboubakar – 5 (100%)
=7. Mohammed Kudus – 5 (62%)
=7. Robert Lewandowski – 5 (62%)
=7. Naim Sliti – 5 (62%)
10. Ismaila Sarr – 5 (55%)
11. Kylian Mbappe – 5 (33%)

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised