TIPPHETKED: Messi sahistas kalevipoegade võrku viis palli

MESSI

Pühapäeval, 5.juunil peeti valitseva Lõuna-Ameerika meistri Argentina ja Eesti vahel sõpruskohtumine, kus sinisärgid pidid leppima argentiinlaste 5:0 paremusega.

Argentina võttis mängu juba avavile kostumisest enda kätesse, kui kuuendal minutil Eesti puurilukk Matvei Igonen German Pezzella jalgadesse palli järele tormas ning valgesärkidele penalti kinkis. Penalti realiseeris kindlalt vanameister Lionel Messi, kes ka poolaja lõpuks uuesti jala valgeks sai.

Ka teine poolaeg ei erinenud esimesest palju, kui 47. minutil Messi oma kolmanda skooris ja kübaratriki kindlustas. Neljanda värava sai Lionel Messi kirja 71. minutil ja lõpetas oma päeva viienda väravaga 76. minutil.

Argentina omas 79% mängust palli ja sooritas Eestile koguni 24 pealelööki, kui viimased suutsid vaid 4 sooritust Argentina värava all luua.

Tegu polnud Messil esimest korda, kui ta ühe mängu jooksul viis korda jala valgeks saab. Sama suutis ta korraldada 7. märtsil 2012 Bayer Leverkuseni vastu Meistrite Liigas. Eestist sai Messile 30. rahvuskoondis, kellele on argentiinlane värava löönud.

Kalevipoegadel on aga kogemustepagas tänasest õhtust suurem ning tuleb nüüd keskenduda Rahvuste Liiga D-divisjonist välja pürgimisele, kui 9. juunil seisab Eesti vastamisi Maltaga.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
3
+1
3
+1
4
+1
4
+1
1
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised