TIPPHETKED: Inglismaa esiliigaklubi Middlesbrough lülitas Tottenhami karikasarjast välja

Middlesbrough

Inglismaal Championshipis(tugevuselt teine liiga Premier League järel) palliv Middlesbrough pääses peale Tottenhami alistamist FA karikasarja veerandfinaali.

Tegemist oli väga pingelise mänguga, kus mõlemal osapoolel mängu alguses väga selgeid võimalusi nappis.

Esimesel poolajal oli vaieldamatult parim võimalus Matt Doherty’l. Harry Kane’i läbisööt meelitas Joe Lumley oma väravast välja ning iirlane jõudis küll esimesena pallini, aga saatis seejärel mänguvahendi üle lati.

Teisel poolajal hakkas Spurs kohtumist domineerima ja Harry Kane suutis korra palli nurgalöögijärgses olukorras väravavõrku suunata, kuid hiljem määrati siiski olukorrast suluseis.

Kane pääses ka kohtumise lõpupoole väravavahiga silmitsi, kuid Lumley tegi end suureks ning suutis palli tõrjuda.

Middlesbrough poolelt oli mängu lõpuminutitel hea võimalus väravalöömiseks veel Isaiah Jones’il, kelle löögi suutis aga Tottenhami väravavaht Hugo Lloris tõrjuda. Sellele järgnenud nurgalöögi ajal suutis ennast löögile mängida ka Jonny Howson, kuid ei suutnud väravaraami tabada.

Alles 109. minutil saabus läbimurre, kui mõni sekund varem sisse vahetatud Joshua Coburn palli Llorise selja taha lõpuks saata suutis.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised