Thiago Silva vihjas kui pikalt ta veel mängida plaanib

thiago silva chelsea premier league inglismaa england eesti estonia jalgpall uudised soccernet

Thiago Silva on hetkel küll 38-aastane, kuid paistab, et mees ei kavatse veel niipea pensile jääda.

„Ma elan täielikult hetkes ja proovin seda nii palju kui võimalik nautida. Siiski peame nüüd vaikselt mõtlema ka karjäärijärgsele plaanile. Olen juba alustanud CBF-iga (Brasiilia jalgpalliliit) treenerilitsentsi tegemist” ütles ta intervjuus Chelsea ametlikult veebisaidile.

„Järgmisesse faasi edasi minek on raske, sest sa pead terveaeg klubiga olema. Treeningutel osalema ning meeskonna tegemistega kursis olema. Ma üritan seda alati teha siis, kui mul on puhkus või vähekegi vaba aega leian.”

„Loomulikult ei taha ma oma karjääri veel sel või järgmisel aastal lõpetada. Vaatame, mis tulevik toob. Võib-olla hakkan treeneriks või jään jalgpalli juurde mõnel muul positsioonil. See meeldiks mulle.”

Keskkaitsja on olnud vaieldamatult Chelsea üks parimaid mängijaid sel hooajal. Tema leping sinisärkidega lõppeb sel aastal ja eeldatakse, et seda pikendadaks veel ühe hooaja võrra.

Vaata Thiago Silva parimaid palasid Premier Leagues:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised