Ten Hag nimetas Ronaldo suhtumist “vastuvõetamatuks”

ronaldo ten hag

Erik ten Hag ei plaani Cristiano Ronaldot hooaja esimeses ametlikus mängus põhimehena kasutada. Vähemalt nii väidab meediaväljaanne Daily Mail, mis viitab sellele, et treener võib pigem kasutada muid variante.

Portugali ründaja on senimaani kaasa teinud vaid ühes sõprusmängus Rayo Vallecano vastu. Sealgi vahetati mees enne mängu lõppu välja ning mees otsustas staadionilt enne mängu lõppu lahkuda.

Ten Hag kirjeldas toimunut sõnadega “vastuvõetamatu”, hoolimata sellest, et Manchester Unitedi ei karistanud ründajat enneaegse lahkumis eest. Seda kõike pingelises õhkkonnas, mil Cristiano otsib endale Meistrite Liiga klubi.

“Ma ei nõustu sellega kindlasti. Ma arvan, et see on vastuvõetamatu. Kõigi jaoks. Me oleme meeskond ja sa pead lõpuni meeskonnaga jääma” ütles Ten Hag väljaandele AD, vihjates portugallasest ründajale, kuigi Ten Hag otse Ronaldo nime välja ei öelnud.

Ilmselt mängitab Manchester Unitedi peatreener seetõttu pühapäeval Brightoni vastu selliseid mehi nagu Jadon Sancho, Anthony Martial ning Marcus Rasford.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised