Teleseriaalist tuntuks saanud fiktsionaalne jalgpallimeeskond lisatakse FIFA23-e

ted lasso fifa 23

FIFA23 väljalaskekuupäev on kohe käes ja jalgpallifännid üle maailma ei jõua juba ära oodata, millal nad saavad ise mängu uusi funktsioone proovida.

Tundub, et sel aastal pakub mäng midagi ka neile, kes eelistavad jalgpalliteemalisi saateid vaadata, mitte ainult mängida. Aina selgemaks on saamas, et suure tõenäosusega lisatakse tulevasse mängu ka Apple TV sarja Ted Lasso tarbeks välja mõeldud jalgpalliklubi AFC Richmond.

Kuu alguses lisas üks FIFA23 reitingutesait lühikeseks ajaks oma andmebaasi AFC Richmondi meeskonna – mis tekitas netis kõvasti kõneainet – ja nüüd paistab, et Ted Lasso ise on oma ilmumist mängus kinnitanud.

image 14

Ted Lassona esinev Twitteri konto jagas pilti, millelt paistab nagu skanneeritakse ja pildistatakse näitlejat FIFA23 mängu tarbeks.

Kuna pilt on tehtud seljast, siis ei saa me 100% öelda, et tegemist on näitleja Jason Sudeikisega, kuid mehe kukal näeb pildil olevaga väga sarnane välja ning pildiga jäetud krüptiline sõnum õhutab kuulujutte veelgi.

image 13

“Vaata ette, Mario! Sa pole ainus vuntsidega pikslistatud mees, kes ei tea kunagi, kuhu tunnel teda viib..”

Viide Mariole viitab selgelt videomängule ning “tunneli” mainimine võib viidata Londoni metroole – AFC Richmond asub Londonis Richmond upon Thamesis ja näib ammutavat inspiratsiooni Crystal Palace’ilt.

Kui teile eelnevast veel ei piisanud, siis pani FIFA ametlik Twitteri konto eelnenud säutsule meeldib ning jättis kommentaariks silmadega emoij.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised