“Tal on 10 aastat sama telefon olnud”: Kai Havertz on N’Golo Kantest hämmingus

kai havertz kommenteeris ngolo kante autod telefonid odav chelsea premier league inglismaa jalgpall

Kai Havertz kommenteeris hiljuti oma Chelsea meeskonnakaaslase N’Golo Kante lihtsat ja tagasihoidlikku elustiili.

Kante pole see mees, keda motiveeriks materiaalsed varad. Mees sõidab jätkuvalt 10 000 naela maksva Mini Cooperiga, mille ta soetas endale 2015. aastal. Kord märgati teda ka oma oste Asda’s (üks odavamaid poekette Inglismaal) sooritamas ja seal fänniga pilti tegemas.

Havertzi sõnul pole Kante oma telefoni juba üle kümne aasta uuema vastu välja vahetanud ning ta ei tunne mingit huvi ei uhkete autode ega disainerrõivaste vastu. Need kommentaarid paistavad taas kinnitavat legendi Kantest, keda on senimaani peetud vägagi kahe jalaga maas olevaks inimeseks.

image 10

„Jalgpalluritest on selline kuvand tekkinud, et neil kõigil on uhked teemantid ja muud kallid asjad. Olen kohanud mängijaid, kes kulutavad suuri summasid asjadele, mille peale tekib endalgi küsimus, et miks nad seda küll teevad. Kuid on ka mängijaid, keda ei huvita sellised asjad üldse.”

„N’Golo Kante on üks neist. Tal on 10 aastat sama telefon olnud, talle ei lähe autod üldse korda ja teda ei huvita riided.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised