TÄIELIK MAMMU! Shaqiri skooris Liverpooli võidumängus karistuslöögist tõelise iluduse!

shaqiri

Paistab nagu ei oleks Xherdan Shaqiri Liverpooli eest mänginud juba terve igaviku, eks ole?

Eile õhtul nimetati šveitslane aga EFL Cupi kohtumises Lincolni vastu Kloppi algkoosseisu ning vaid loetud minutitega näitas mees, miks teda nii suureks talendiks peetud on.

Liverpool võitis trahvikasti paremal äärel karistuslöögi, mis võimaldas Shaqil absoluutse iluduse vastaste värava nurka saata.

Polegi kahtlust – see värav oli eriline!

Me ei ole küll kindlad, kas Shaq on endiselt peale üleminekuakna sulgumist veel Liverpooli mängija, aga sellised momente maestro esituses hakkaksime tõeliselt igatsema!

Klopp pakkus mehele siiski lootust, öeldes, et tema seis on veel endiselt “lubav”.

“Esiteks suurepärane mäng Shaqiri poolt, arvestades, et ta mängis päris mitte omasel positsioonil – sügavamal keskväljal,” sõnas Klopp Šveitsi staari kohta.

“Ta tegutses väga hästi. See oli minu viga, et ta välja vahetati – ta oli täiesti terve, ta väänas pisut oma hüppeliigest, aga seal ei olnud tegelikult midagi. Ta katsus seda paaril korral ja arvasin, et tal on midagi säärega, aga ei olnud seal midagi. Usun, et sel hetkel oli siiski hea ta välja vahetada, aga ta mängis väga-väga hästi.”

“Karistuslöögid olid suurepärased – no milline värav!”

“Polegi kahtlust, et tal on kvaliteeti, selles pole kunagi kahtlust olnud ning hetkel näevad asjad head välja ja me vaatame, mis edasi saama hakkab.”

Liverpool võitis kohtumise 7-2 ning edenes sellega karikasarja järgmisesse vooru.

Vaata kohtumise tipp hetki all olevast klipist! Shaqiri koll on kohe mängu esimene moment.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised