Tähtsaimad väljavõtted Mbappe suurest intervjuust: “Mu real Madridi unistus ei ole veel läbi.”

mbappe

Kylian Mbappe pidas esmaspäeval ühise pressikonverentsi PSG presidendi Nasser Al-Khelaifiga. Seejärel andis ründaja intervjuu ka BBC-le ning Marcale.

Ta rääkis paljudel teemadel. Siin on kõige huvitavamad osad.

Madridi unistus ei ole lõppenud

“Ei, see pole kunagi läbi,” vastas Mbappe küsimusele, kas tema Madridi unistus on nüüd läbi, kui ta sõlmis PSG’ga uue lepingu.

“Ainus asi on see, et nüüd olen sõlminud lepingu veel kolmeks aastaks. Kunagi ei tea, mis tulevikus juhtuda võib.”

“Ma arvan, et on lugupidamatu öelda, et mu unistus on mängida Real Madridis pärast lepingu allkirjastamist vaid paar päeva tagasi.” lisas ta teises intervjuus.

“Unistusega on kõik korras, kuid täna olen keskendunud ainult oma uuele lepingule ja olevikule. Kunagi ei tea, mis juhtuda võib.. Mul on kolmeaastane leping, kuid hetkel pean keskenduma oma aastale PSG-s.”

Miks ta valis PSG

“Kõik teavad seda: eelmisel aastal tahtsin minna Real Madridi,” sõnas Kylian.

“Ma arvasin, et eelmisel aastal oli lahkumine hea otsus, kuid nüüd on see teisiti, sest olen vabaagent, prantslane ja tean, et olen riigi jaoks oluline. Kui sa oled oma riigile oluline, siis ei pea sa mõtlema ainult jalgpallile vaid kogu oma elule.”

“Peale oma karjääri olen Prantsusmaal, elan siin oma pere ja sõpradega. Ainus, mida saan teha, on tänada kõiki Reali fänne ja kogu klubi, sest nad andsid mulle kogu oma võimaliku armastuse ja seda ilma selleta, et ma seal mänginudki oleks.”

Fans Are Convinced Karim Benzema Has Sent Kylian Mbappe A Message

Benzema

Karim postitas pärast Mbappe lepingupikendust sotsiaalmeediasse pildi 2Paci’st, vihjates Mbappe reetmisele.

“Jah, jah ja nägin mitmeid Reali mängijaid asju postitamas,” ütles Mbappe.

“Eks sellised asjad lihtsalt ole nii, mul ei ole midagi öelda. Muidugi kui prantsusmaa koondisesse lähen, siis seletan Karimile, miks ma PSG’sse jäin, sest meil on hea läbisaamine.”

Kõne Pereziga

“Otsuse tegin eelmisel nädalal,” ütles Mbappe BBC’le.

“Kõigepealt rääkisin Reali presidendiga, sest austan teda ja klubi väga. Ma arvan, et oli oluline isiklikult öelda, et ma ei kavaste minna.”

“Selleks, et olla hea mängija, tuleb olla aus ja kõik oli hästi, sest meil on head suhted.”

Kylian Mbappe makes startling revelation, says he consulted French  president Emmanuel Macron over PSG deal - Sports News

Macron

“President Emmanuel Macron ja ekspresident Nicolas Sarkozy soovitasid mul PSG’sse jääda,” kinnitas Mbappe.

Rääkisime Macroniga ja see oli hea nõuanne. Austan teda väga, aga ma ei tee oma otsust selle pärast, et ta mul käsib jääda. Aga see oli üks osake sellest otsusest.”

Asi pole rahas

“Kõige tähtsam polnud raha, vaid kogu projekt. Oli klubisid, kes olid valmis talle veelgi enam maksma, ütles Al-Khelaifi pressikonverentsil.

“Ausalt öeldes arutasime palka ja pildiõigusi vaid lühikest aega,” lisas Mbappe.

“Inimesed võivad rääkida, mida tahavad, aga kõik teavad mind. Ma olen rääkinud kõigiga Real Madridis ning rääkinud PSG’ga ja nad teavad, et ma pole kunagi Reali presidendi Florentino Perezi ega Nasser Al Khelaifiga rahast rääkinud.”

“Mu advokaat rääkis natuke rahast, nagu ka mu ema, kuid mina mitte. Ma räägin spordist, sest ma räägin väljakul. Raha laekub mulle kontole, ma hetkeks vaatan seda, aga suures plaanis see mind ei huvita.”

“Ma olen siin, et tiitleid võita ning näidata, et olen parim ja olla rõõmus. Arvan, et hetkel olen üsnagi õnnelik.”

Al-Khelaifi sõnul pakkus Madrid rohkem kui PSG: “Raha ei ole Kyliani jaoks kõige tähtsam asi. Projekt oli,” ütles Al-Khelaifi.

“On veel üks klubi Hispaanias, kes oleks võimeline meist rohkem raha maksma.”

“Real Madrid oleks Mbappele rohkem maksnud kui meie. Saan seda kinnitada.”

Liverpool

“Ma rääkisin Liverpooliga, sest punane on mu ema lemmikvärv ja mu ema armastab Liverpooli,” rääkis Mbappe.

“Miks? Ma ei tea, küsige tema käest. Me kohtusime nendega paar aastat tagasi, kui ma olin Monacos ja see on suurepärane klubi. Rääkisime nendega pisut, aga mitte liiga palju.. lõpus jäid ikka lauale Real Madrid ja PSG.”

Spordidirektori roll PSG’s

On teada antud, et Mbappe võtab PSG’s praktiliselt üle spordidirektori rolli ning hakkab vastutama üleminekute ja treenerite määramise eest.

“Ma jään jalgpalluriks, kes on osa meeskonnast ja ma ei lähe sellest rollist kaugemale,” ütles Mbappe BBC’le.

“Kõik teavad, et eelmisel aastal tahtsin lahkuda ja olin veendunud, et see on parim valik, aga aastad lähevad ja asjad muutuvad.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised