„Ta loeb mängu ja märkab hästi tekkinud ruumi”: Pep Guardiola nimetas maailma parima kaitsva poolkaitsja

rodrigo pep guardiola football soccer jalgpall manchester city

Manchester City peatreener Pep Guardiola sõnul on Rodrigo tegutsemine kaitsva poolkaitsjana nii hea, et mees on eelnimetatud positsioonil lausa maailma parim.

Pärast suurepärast esitust Manchester City võidumängus FK Crvena Zvezda vastu, rääkis Pep poolikust vaid head: „Jah, hetkel on ta selles positsioonis parim. Loodetavasti suudab ta veelgi areneda, kuid ta on üks erakordne kaitsev poolik.”

„Meil vedas, et klubi sellise mängijaga lepingu otsustas sõlmida. Kuigi, kui ta meie juurde saabus, siis ta polnud veel päris seda tüüpi mängija. Aga muidugi mängis ta kaasa arvu mängudes ja nüüd on ta juba üks kaptenitest. Täielik tippklassi mängija.”

„Eesmärk on saavutada täielik tippklass, aga kaitsefaasis. Rünnakul loeb ta hästi mängu ning näeb tekkinud ruumi, seega teab ta alati täpselt, kus mehed parasjagu vabad platsil on. Kasti lähedal on ta samuti väga ohtlik. Talle meeldib väljaku viimasele kolmandikule jõudes tihti pisut triblada ja seejärel peale lüüa. Ta mängib hetkel väga, väga hästi.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised