SÜDANTLIIGUTAV VIDEO: Grealish tähistas oma MMi väravat noore City fänni poolt palutud naljaka tantsuga

grealish inglismaa jalgpall

Jack Grealish lõi esmaspäeval Inglismaa eest oma esimese MM-värava ja tähistas seda väga erilise tantsuga.

Manchester City mängumees alustas Inglismaa MMi avamängu Iraani vastu pingilt, kuid lõi 6:2 võidumängus oma meeskonna viimase värava. Kuigi väravas endas polnud midagi eriti erilist – Newcastle Unitedi ründaja Callum Wilson tegi kogu raske töö ära enne, kui Graelish palli tühja veeretas – oli väravatähistus aga see eest väga eriline.

Paar nädalat tagasi kohtus Graelish 11-aastase City fänni Finlayga. Noormehel on tserebraalparalüüs, just nagu ka Grealishi õel ning sel puhul otsustas Finlay City staarile kirja saata, tänades teda selle eest, et mees haiguse kohta aktiivselt sõna levitab.

Kirjas tunnistas väike poiss, et Grealishiga kohtumine oleks ta unistus, nii et City staar läkski noore kutiga City korraldatud heategevustreeningule kohtuma. CityTV püüdis sündmuse ka kaamerapildile ning video läks viraalseks, eriti osa, kus Grealish Finlayle lubaduse andis.

27-aastane mängumees pakkus, et järgmise värava löömisel pühendab ta väravatähistuse Finlayle. Finlay proovis esmalt Graelishit “ussi” tegema saada, kuid mees tunnistas, et ei saaks sellega ilmselt hakkama. Pärast seda lepiti kokku humoorikas tantsuliigutuses, kus käsi tuleb sarnaselt lainetega liigutada.

Graelish ei löönud City eest enne MM-i vaheaaega väravat, nii et kui ta Katari vastu viimase värava lõi, pöördus ta telekaamerate poole ning pidas oma lubadusest kinni. Kui tema meeskonnakaaslased oma poolele tagasi liikuma hakkasid, pöördus ta ümber ja liigutas käsi lainetades – väravatähistus, mille olulisusest fännid sotsiaalmeedias kohe aru said.

Vaata Grealishi lubatust ning väravatähistust siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised