Suarez avas uksed kunagise klubiga taasliitumiseks

barca

Luis Suarez vihjas, et võib naasta oma endisesse klubisse peale Barcelona lepingu lõppemist 2021. aasta suvel.

33-aastane ründaja on olnud viimase kümnendi üks teravamaid mängijaid, olles löönud Kataloonia klubi eest 270 mänguga 191 väravat ning andes 108 väravasöötu.

Enne seda säras mees Premier Leagues Liverpooliga, võites klubile 2013-14 hooajal suurima väravakütina peaaegu liigatiitli.

0 RCD Espanyol v FC Barcelona Liga

Suarez on öelnud, et sooviks Barcelonaga lepingut veel pikendada, ent mehe kunagine klubikaaslane usub, et on võimeline mehe enda juhendatava klubi ridadesse tooma.

Sebastian Abreu, kes on nüüd mängiv peatreener Uruguay klubis Boston River, on see mees, kes üritab Suarezt kodumaale tagasi meelitada.

Mees sõnas Uruguay raadiojaamale 890: “Ma rääkisin Suarezega ning ta ütles, et seni kui mina olen Nacionali peatreener, võib ta klubisse naasta.”

Suarezi fookus jääb esialgu aga Barcelonale.

“On võimalus, et kui ma mängin järgmisel aastal 60% mängudest, uueneb mu leping automaatselt,” sõnas ta veebruaris Kataloonia raadiojaamale RAC1.

“Ma olen siin õnnelik ning samuti on seda ka mu pere. Ma olen seal, kus olen alati olla tahtnud ning ma tunnen end kasulikuna. Otsus peab tulema aga klubilt endalt. Ma tahan siia jääda, aga see ei sõltu minust.”

Samuti on üheks võimaluseks ka üleminek MLS-i, kus mängib koondisekaaslane Nicolas Lodeiro.

“Ta soovib tulla MLS-i,” sõnas Lodeiro eelmise aasta novembris. “Luis uurib minult tihti liiga kohta. Tema unistus oli mängida Barcelonas. Ta mängib suurepärasel tasemel ja tunneb ennast seal mugavalt.”

“Varem või hiljem tuleb ta MLSi. Noh, loodetavasti. Talle meeldib see liiga. Ta alati uurib selle kohta. Soovin, et ta liituks samuti Seattle Soundersiga, ehkki see võib olla juba märksa keerulisem ülesanne.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised