Spurs lõpetab Konverentsiliiga alagrupifaasis!

tunnuspilt

Inglismaa kõrgliiga klubi Tottenham Hotspur FC lõpetab oma Euroopa Konverentsiliiga tuuri alagrupifaasis loovutades võidu Rennesile, mis jätab tolmuse karikakapiga meeskonna alagrupis kolmandale kohale.

Spursi ja Rennesi taaskohtumine olnuks pidanud toimuma 9. detsembril 2021, aga Antonio Conte meeskonnas ja meeskonna personalis hakkas levima Covid-19 puhang. Inglise meeskond soovis matši edasi lükata, mille võit oleks nad väljalangemisest päästnud.

UEFA andis peagi teada, et teist matši klubide vahel ei toimu ja Tottenham peab leppima 3-0 loovutuskaotusega prantsuse Rennesile. Too otsus jätab Spursi enda G-alagrupis meeskonna kolmandale kohale 7 silmaga ja Rennesi esimeseks 14 silmaga.

Kokkuvõttes polnud see rännak Spursilt väga muljetavaldav. Meeskond läks platsile enamasti küll ebatavaliste nimedega, aga enne loovutuskaotust suudeti viiest kohtumisest võita kõigest kaks kohtumist.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised