Sergio Ramost võib ees oodata kuni 7-mänguline mängukeeld

ramos punane kaart psg remis

PSG kaitsemängija Sergio Ramost võib laupäeval teenitud punase kaardi tõttu ähvardada lausa seitsmemänguline võistluskeeld.

Pärast 0:0 viigimängus Reimsi vastu kahese kollase kaardi teenimist, saadeti Ramos juba lausa 28. korda oma karjääri jooksul punase kaardiga väljakult minema.

Hispaanlase punane kaart sündis hetk enne poolaega, kui Ramost üritati kahe järjestikuse kollase kaardiga korrale kutsuda – mõlemad kaardid näidati kusjuures 10 sekundi sees.

Pierre Gaillouste raportis oli märgitud, et endine Real Madridi kapten näitas üles “agressiivset” käitumist.

Samuti teenis kollase kaardi veel Marco Verratti, kes üritas kohtuniku otsusele vastu protestida.

Meediaväljaanne RMC väidab nüüd, et telekanal canal Plus on välja andnud tõestusmaterjalid, mis näitavad, et hispaanlane kasutas ametniku suunal solvavat kõnepruuki.

Väidetavalt nimetas mees kohtuniku “puta madreks”, mis otsetõlkes tähendab “ema n*kkujat”. Kui suudetakse tõestada, et ta tõesti kasutas nii värvikaid solvanguid, siis võidakse Ramosele määrata kahe kuni seitsme mänguline mängukeeld.

Siiski on märgitud, et maksimaalse karistuse väljamõistmise võimalus on väike.

Ramos on teada-tuntud kaartide koguja, mängides regulaarselt väga jõuliselt ning minnes oma meeskonna nimel ekstreemsetesse kaugustesse.

Pärast esimest vigastusterohket hooaega Pariisis on Ramos sel hooajal teinud kaasa PSG eest 14. kohtumises ning löönud ühe värava.

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised