Serbia kohtunik, kes määras õhust võetud penalti, saadeti 15 kuuks reaalselt vangi

skeemitada

Serbia kohtunik Srbjan Obradovicile määrati peale 3 aastat tagasi määratud penaltit 15-kuuline vanglakaristus ning kümneaastane kohtunikuna tegustemise keeld.

Obradovic vilistas 2018. aastal Serbia liigas kohtumist Spartak Subotica ning Radnicki Nisi vahel – mäng, mis otsustas Euroopa Liigasse pääseja.

Kohtunik määras mängu jooksul Subotica kasuks kaks penaltit, mõlemad mis realiseeriti ka väravaks ning saatis väljakult minema Nisi mängija.

Üllatavad kaadrid mängust näitavad eriti suvaliselt märatud teist penaltit, kui mängida jäi veel kohtumisest 13 minutit.

Kaadrist on näha, et penalti kastis ei tehtud ühtegi viga ning ükski Spartaki mängija isegi ei oska penaltit küsida, aga kohtunik vilistab sellegipoolest ning näitab ilma mõjuva põhjuseta penaltipunktile.

Nüüd on lõpuks Novi Sadi ülemkohtu korruptsioonivastane osakond oma otsuse langetanud ning otsus sai karm.

Serbia uudisteagentuuri Tanjugi sõnul veedab kohtunik üle aasta aja reaalselt vangis ning saab ka 10 aasta pikkuse kohtunikuna tegutsemise keelu.

Obradovic väitis, et nägi kastis käega mängu ning tema abikohtunik kinnitas ka seda.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised