“Sellisele pakkumisele ei saa ära öelda”: Barca legend oleks valmis Xavi rolli üle võtma

xavi barcelona rafa marques jalgpall

Barcelona kunagine kaitsemängija Rafael Marques andis mõista, et oleks valmis pärast Xavi lahkumist Barcelona peatreeneri rolli asuma. Marquez juhendab hektel Barcelona B-meeskonda.

Meediaväljaande Mundo Deportivo andmeil ei ole endine kaitsja hetkel aga Barcelona kandidaatide nimekirjas. Mehhiklane ise pole aga varjanud, et sooviks võimaluse korral Barcelona põhimeeskonna juhtimise üle võtta.

„Kahju, et põhimeeskond sellise kaotuse sai. Usun, et juhatusel on kuni hooaja lõpuni piisavalt aega selle üle mõelda ning määrata ametisse õige treener” sõnas ta.

„Jätkan ettevalmistumisi oma hetkese meeskonna juures ning ilmselgelt olen poiste tehtud tööga väga rahul.”

Küsimusele Xavi väljavahetamise kohta vastas mees: „Kes seda pakkumist vastu ei võtaks, eks? Kuid hetkel on mu prioriteediks siiski oma meeskonna ettevalmistamine, sest see on minu teine hooaeg siin treenerina.”

„Samas tuleb sellisteks juhtudeks valmis olla. Sellisest võimalusest ei saa ära öelda. Kui see peaks tulema, siis üritan olla saadaval ning anda oma parima.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised