Selgus, kui palju on Barcelona nõus Felixi ja Cancelo eest maksma

Joao Felix Cancelo Barcelona

Operatsioon Joao Felixi ja Joao Cancelo lõplikult Barcelonasse jätmiseks paistab täistuuridel käima lükatud olevat.

Väljaande Mundo Deportivo kohaselt üritab Barcelona hooaja lõppedes hetkel klubis laenul viibivad mehed endale välja osta, kuid nad teevad omalt poolt kõik, et mängijad võimalikult soodsa hinna eest kätte saada.

Väidetavalt on Barcelona nõus Cancelo eest välja käima 15 miljonit eurot ja Felixi eest 40 miljonit eurot ehk siis üritab klubi mängijaid sisuliselt neile määratud väärtustest vaid poole hinnaga endale saada. Erinevate allikate sõnul hindab Man City Cancelo väärtuseks 25-30 miljonit eurot, Atletico Felixi hinnaks aga 80 miljonit.

Barcelona loodab tõsiasjale, et mõlemad mängijad on oma viimaste klubidega sillad põletanud ning samuti võidakse Atleticolt pisut vastu tulemist eeldada pärast seda, kui Barcelona neile Griezmanni vaid 20 miljoni euro eest tagasi müüs, kui nad ise paar aastat enne seda Atleticolt ta 120 miljoniga oststid.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised