SEGANE KOLL: USA’s löödi väravavahi väljaviskest kannaga skorpionvärav

bizzare

Ulmselised vead väravavahtide esituses ning muljetavaldavad refleksid käivad tihti väljakul käsikäes ning just nii läks ka Ameerika tugevuselt teise liiga kohtumises Hartford Athleticu ja Bethlehem Steeli vahel.

Käimas olid kohtumise viimased minutid ning väravaid oli emmal-kummal kirjas võrdselt kaks. Hartford Athletic tõusis jõududega ründesse, et ära noppida hiline võiduvärav, aga kehv tsenderdus viis palli hoopis Bethlehem Steeli väravavahi Mitchel Bundleri kätesse.

Mis oleks seejärel pidanud olema üsna rutiinne väljavise, muutus ühtäki hoopis hingepurustavaks äparduseks. Samal hetkel kui Bundler tahtis palli mängu visata, tõstis Hartfordi ründaja Danny Barrera oma kanna üles ning pall just vastu seda lendaski.

Kannast saadud rikošeti tulemusena lendas pall kõrgele õhku ning maandus abitu väravavahi taga väravavõrgus. Tegu oli kohtumise viimase ehk Hartfordi võiduväravaga ning see aitas neil tõusta oma grupis esikohale.

Vaata segast olukorda all järgnevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised