“See pole enam jalgpall” – kogu jalgpallimaailm on Soni näitlemise ning VARi otsuse peale marus

son

Eile õhtul jäeti Edison Cavani tühistatud värava järgselt kogu jalgpallimaailm hämmingusse.

Cavani uskus kohtumise 35. minutil, et oli Manchester Unitedi Tottenhami vastu juba juhtima viinud, kuid ekraani poole suunduv kohtunik võis talle ilmselt juba aimu anda, et midagi on valesti.

Ja nii oligi.

Värav tühistati, sest väravale eelnenud Scott McTominay juhuslik käeliigutus, mis tabas Heng-min Soni õrnalt näkku, loeti viimase vastu veaks.

Otsusele reageerisid väga tuliselt Sky Sportsi stuudios viibinud endised mängumehed Roy Keane ning Micah Richards, kes olid otsuse üle maruvihased.

“See on häbiväärne. See pole enam jalgpall. Kui see oli viga, siis võime me kõik kohe koju minna.” sõnasid nad justkui ühest suust.

Peale kohtumist avaldas üsna jõuliselt oma arvamust ka Man Unitedi peatreener Ole ise, sõnades: “Mäng on käest ära läinud. Kui minu poeg (ing. keeles Son) sellise asja peale nii maas vedeleks ja tal kümmet sõpra läheks püsti saamiseks vaja, siis õhtul süüa ta ei saaks.”

Vaata intsidenti siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised