“See on tõsine”: Ten Hag avaldas, kui kauaks Garnacho pärast Southamptoni vastu saadud vigastust platsilt eemale jääb

ten hag garnacho jalgpall football eesti manchester united premier league inglismaa uudised spordiuudised

Erik ten Hag kommenteeris Alejandro Garnacho 0:0 viigimängus Southamptoni vastu saadud vigastust järgmiselt: „Ma ei oska täpselt öelda, millal ta naaseb. Kuna tegemist on ikkagi tõsise vigastusega, siis võtab taastumine ilmselt nädalaid.”

„Taaskord on meil pärast Christian Erikseniga juhtunut taas käsil tõsine vigastus pärast mängus toimunud kontakti. On raske kiiret diagnoosi panna. Nägin teda [Garnachot] jalga lonkamas ja seetõttu vahetasin ta ka välja.”

Vaatamata nendele murettekitavatele kommentaaridele kinnitas Ten Hag, et Alejandro naaseb siiski hooaja teises pooles tagasi väljakule.

@levyasiuu Cố lên nào chàng trai, chúng ta còn phải hội quân tuyển quốc gia nữa mà! 😥💔 #garnacho #argentina #football #bongda #injury #xuhuong #fyp #dann_football ♬ suara asli – DENII

„Ta naaseb enne hooaja lõppu. Peame ta võimalikult kiiresti tagasi saama ja ma loodan, et ta on ka selleks siis valmis.”

On üsna selge, et Garnachot kahes järgmises Manchester Unitedi mängus ei näe ja tõenäoliselt ei naase ta suurde mängu enne aprilli.

Samuti ei saa mees vahepeal kaasa lüüa ka Argentina koondise eest ning tal tuleb kasutada seda aega, et keskenduda oma taastumisele.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised