“See on lihtsalt tülgastav”: Tottenham avaldas toetust rassistliku rünnaku alla sattunud kaitsemängijale

udogie jota liverpool red card punane kaard kollane premier league

Pärast Tottenhami 2:1 võitu Liverpooli üle tabas meeskonna kaitsemängijat Destini Udogie’t sotsiaalmeedias kriitikalaviin.

Klubi tegi täna kodulehel avalduse, kus väljendas sügavat vastikust Udogie pihta suunatud rassistlike kommentaaride suhtes.

naide

„Destiny Udogie pihta suunastud rassistlikud kommentaarid on lihtsalt tülgastavad. Kavatseme Premier League’ga koostööd teha ning kui need inimesed on tuvastatavad, siis laseme nende suhtes käiku vastavad meetmed.”

Kohtumise teisel poolajal oli Udogie mängu pöördelisel hetkel tähelepanu keskpunktis. Liverpool oli juba mängija võrra vähemuses pärast Curtis Jonesi punast kaarti, kui 69. minutil nende mured süvenesid veelgi ning Diogo Jota samuti punase kaardiga platsilt minema saadeti.

Jota punane tekitas fännide seas aga furoori ning paljud väidavad, et esimeses kollase kaardi olukorras tegelikult Destiny Udogie ning Jota vahel mingit kontakti polnud ning et kaitsja koperdas lihtsalt iseenda jala otsa.

Mida arvate teie? Kas tegemist oli kollase kaardi olukorraga või mitte?

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised