“See oli viga”: Lukaku andis hinnangu oma Chelseas veedetud ajale

lukaku

Lukaku on endiselt ametlikult Chelsea mängija, kuna lahkus Inter Milani vaid aastase laenulepingu alusel.

Reaalselt on aga raske ette kujutada, et Belgia ründaja järgmisel hooajal Stamford Bridge’ile naaseb – eriti kui pukis on veel endiselt Thomas Tuchel.

“Minu karjääri suurim väljakutse saab olema see hooaeg siin. Ma lahkusin siit varasemalt ja see oli viga, kas pole nii, Nico?” rääkis Romelu Lukaku uue Inter Milani särgi avalikustamisel, kus ta viibis koos meeskonnakaaslase Nicolo Barellaga.

“Nüüd olen õnnelik, et saan seda särki kanda ja meeskond teab, mida me tegema peame. See hooaeg on suur väljakutse ning peame samamoodi jätkama.”

“Sain eelmisel hooajal Inglismaal olles aru, kui tähtis klubi Inter maailmas ikkagi on. Klubi profiil areneb rahvusvahelises mastaabis ning ka sotsiaalmeedia lähenemine on väga oluline. Riietusruumis on näha, kuidas me käitume, samuti ka trennides meie embamised ja niisama nalja viskamised.”

“Milan on imeline linn ja seetõttu jätsin Londonisse minnes vana korteri alles, sest mu ema käis siin kogu aeg ja ka mina tahtsin tagasi tulla.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised