Schalkega liitunud ründaja annetab kogu palga heategevuseks

schalk

Veteranründaja Vedad Ibisevic lõi neljapäeval käed Schalkega, kuhu suundus mees Hertha Berlini’st tasuta.

36-aastane Bosnia ja Hertsegoviina ründaja sõlmis uue klubiga üheaastase lepingu ning olles Bundesligas Hertha, Hoffenheimi, Stuttgarti ning Aacheni eest löönud 340. mänguga 127 väravat, siis võib mehe suur kogemustepagas Schalke’le väga kasulikuks osutuda.

Ibisevic avaldas, et kuulujutud, mis väidavad, et mees oleks hakanud teenima klubis vaid 100 000 eurot aastas ei vasta tõele. Samas andis ta ka teada, et soovib oma põhipalga annetada heategevuseks.

“Välja kuulutatud numbrid on valed, aga ma rääkisin oma agendiga ja tahtsin sellest toreda loo teha,” sõnas Ibisevic Schalke kodulehele. “Muidugi on Schalke hetkel raskes finantsolukorras, aga see ei seganud mind, sest ma ei tulnud siia raha teenima, vaid Bundesligas mängima. Seega leppisime kokku, et ma ei hakka tavapalka saama. Selle asemel läheb raha heategevuseks, mina ise hakkan mängima vaid boonuste eest.

Peale miljardärist esimehe Clemens Toenniesi tagasiastumist juunis, tunnistavad inimesed Schalkes, et ära elamiseks tuleb tohutult kokku hoida.

Schalke uus hooaeg algab 18. septembril, kui kohe minnakse vastamisi gigandi Bayern Müncheniga.

Ibisevic on teinud selgeks, et tema liitumise põhjuseks Scalkega on Bundesligas mänguaja teenimine. “Schalke 04 on hästi lahe klubi, nendega liitumise üle ei pea kaks korda mõtlema,” rõhutas eelmisel hooajal Hertha-s kaptenirolli täitnud Ibisevic.

Schalke lõpetas eelmise hooaja armetus vormis, kaotades järjest viimased 16 kohtumist. Laupäeval laenasid nad oma säravaima tähe, 22-aastase USA poolkaitsja Weston McKennie, 5 miljoni euro eest Juventusesse.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised