Saksa tippklubi fännid asusid Messi ostuks läbi ühisrahastusplatvormi koguma ulmelist summat

sir

Vastuseks uudistele, et Lionel Messi on Barcelonale esitanud soovi klubist lahkuda, on Stuttgarti fännid asunud kiirelt tööle ning läbi ühisrahastusplatvormi raha kokku ajama, et Argentiina staar enda klubisse meelitada.

Messi usub, et tema leping Barcelonaga on lõppenud ning ta võib sel suvel tasuta klubist lahkuda. La Liga on otsustanud võtta aga klubi poole ning see tähendab seda, et leping on kehtiv ning Messi pea kohal hõljub siiski 700 miljoni euro suurune väljaostuklausel.

Stuttgarti toetajad ei ole lasknud ennast aga hiiglaslikust summast heidutada ning on võtnud eesmärgiks kokku koguda lausa 900 miljonit, et katta ära ka staari palk.

GoFundMe lehel esitatud avalduses seisab: “Meie, VfB fännid, kogume raha Lionel Messi üleminekutasude katmiseks. Juhul, kui plaanitud summat õigeks ajaks kokku ei saada või Lionel Messi otsustab mõne teise klubiga liituda, annetatakse 100% kogutud rahast Viva con Aguale.”

St Paulis asustatud Via Con Agua on “mittetulundusühing, mis on pühendunud eesmärgile, et kogu maailma inimestele oleks tagatud puhas joogivesi”.

Manchester City on aga hetkel Messi jaoks kõige realistlikum maandumispaik, samuti on huvi ilmutanud ka PSG ning Inter. Kõiki kolme klubi juhivad jõukad omanikud, seega ei pea nad ühisrahastusest sõltuma.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised