SAAGA JÄTKUB! Messi ei ilmunud pühapäevasele koroonaviiruse testile ning ei pea ennast enam Barca mängijaks

messi

Lionel Messi üleminekusaaga võttis veel suuremaid tuure, kui Lionel Messi ei ilmunud pühapäevasele koronaviiruse testile.

Messi ja ülejäänud Barcelona meeskond pidid enne hooajaeelsetele treeningutele naasmist pühapäeval läbima koroonaviiruse testi.

Kataloonia raadiojaam RAC1, millel on klubiga tihedad sidemed, teatas, et Messi ei kavatse ka enam treeningutele naasta ning usub, et peale 25. augustil klubile lahkumisest teada andmist, on tal lepingu kohaselt õigus Camp Nou-lt tasuta lahkuda.

Barcelona ei nõustu ning väidab, et Messi oleks pidanud oma soovist teada andma 10. juuniks ehk hooaja lõpuks. Ründaja õiguste eest seisvad inimesed vaidlevad aga vastu, et Barcelona hooaeg ei lõppenud tegelikult enne 14. augustit, sest koroonaviiruse tõttu lükati mänge edasi.

2017. aastal sõlmitud nelja-aastase lepingu kohaselt võib Messi lahkuda klubist tasuta, kui teatab oma soovist 10. juuniks. Messi soovis klauslit kasutada, kuid Barca sõnul on see juba aegunud.

Barca pole nõus Messist loobuma, eriti mitte tasuta. Messi lepingus, mis lõppeb 2021. aasta juunis, on mehe väljastuklausliks märgitud 700 miljonit eurot.

Varasemalt olid sel nädalal meediaväljaanded väitnud, et Messi siiski ilmub PCR-testidele. Reedel lõpetas klubi aga lepingu advokaadiga, kes just Messile õigusabi pakkus. See karmistas Messi suhtumist veelgi.

Argentiinlane on samuti keeldunud kohtumistest klubi presidendi Josep Maria Bartomeu-ga, kes on väitnud, et on valmis lahkuma, kui Messi oleks nõus ainult jätkama.

Messi on Barcelonaga koos veetnud ligi kaks aastakümmet, juhatades selle ajaga klubi enam kui kolmekümne tiitlini.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised