RUSIKAD KÄIKU! Neymar ja veel 4 mängijat said “El Classicos” näha punast kaarti! (VIDEO)

Neymar red card VAR spotted Neymar s slap on Marseille defender Alvaro Gonzalez 1335133

Vihane suurkohtumine eilse Prantsusmaa kõrgliiga 2. voorus lõppes rusikate vehkimise ja 5 punase kaardiga.

Prantsusmaa “El Classico” (Le Classique), mis on ka tavapäraselt vihane ja eriturvameetmetega kohtumine, lõppes viimase 21. omavahelise kohtumise (aastast 2012) jooksul esimese võiduga Marseille’i kasuks. Seisuks jäi 0-1, mil Thauvin oli esimesel poolajal Marseille’i eest täpne Payeti söödust. PSG on nüüd kaotanud hooaja esimesed kaks mängu seisuga 0-1, kaotades esimeses Lensile.

Seekord aga sai Le Classique eriti vihane. Mäng algas väga aktiivselt ja temperamentselt, mõlemal poolel oli suur tõestamise ind, aga eriti justkui PSG’l. Juba mängu esimestel minutitel nõuti penalteid, kaarte hakati jagama juba 7. minutist, ka Neymar korjas oma 11. minutil. Palju oli näha dramaatilist daivimist ja justkui mängulisi olukordi, mis muudeti eriti personaalseteks. Vahel tundus, nagu oleksime vaatamas Champions League finaali, kus pinged ja frustratsioon on võtnud võimu mängule endale keskendumiselt.

5f5eaf7c3419c

Asi pöördus ebaharilikuks, kui 90+5 minutil sattus Neymar pigem agressiivsesse kokkupuutesse Marseille-i keskkaitsja Alvaroga, kus Alvaro tegi veidi viivitustaktikat ja kattis üle otsajoone veerevat palli. Neymar lendas kaitsjast läbi, millele järgnes kerge kukkumine Alvarolt, milles kohtunik ei näinud midagi reeglitega vastuolus olevat. Järgnes pikem sõnavahetus väravavahi väljalöögini, mille lõpetas disrespectiga Neymar 3x Alvarole vastu kukalt patsutades. Mõlemal olid all kollased, ja Alvaro väljus olukorrast üsnagi neutraalselt, visates kaasa veel paar tulist sõna ja jättes igasuguse daivimise ja kähmlusega üle reageerimise kõrvale.

2886465 59437308 2560 1440

Sama väljalöögiga aga plahvatab õhuvõitlusest kähmlus, mis paneb käed käiku uuesti nii Neymaril kui ka Kurzawal ja nii mõnelgi veel. Neymar virutas vaidlusesse jooksnud Alvarole uuesti tugevama löögi kuklasse, mille nägi peakohtunik ära VAR-i abil alles peale nelja punase näitamist.

PSG vs Marseille lõppeb 8vs9 mängijaga peale seda, kui kohtunik annab viimastel minutitel VIIS punast kaarti! Lisaks Neymarile ja Kurzawale said mängukeelud Paredes, Benetto ja Amavi.

PSG Marseille Fights
Käed tõusid ka Marseille-i meestel

Kas see on tõsi või mitte – Neymar väidab neljandale kohtunikule pärast oma marsikäskude saamist, et platsil toimus rassistlik juhtum, vihjates arvatavasti Alvarole, kellega temal asi tuliseks pöördus. Alvaro suutis ise läbi sündmuste keskme, kollasega all, jääda väljakule edasi.

Vaata videost järgi, kuidas 4 minuti sees kogu eelnev läbi viidi.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised