RÕVE: Schalke kaitsja lendas vastasele räigelt kossi ja saatis seejärel veel klimbi järele

spitter

Schalke sai eile Bundesliga Werder Bremenilt 1-3 tappa. Ilmselgelt ei pidanud mõne härra närvid lüüasaamisele vastu.

Werder Bremen haaras 22. minutil läbi Fullkrugi värava juhtohjad. Vaid loetud minutid hiljem tõmbas Schalke kaitsja Ozan Kabak maha vastasmeeskonna vasakkaitsja Augustinssoni ja mitte, et veast endast veel väheks oleks jäänud, siis otsustas ta mehele veel peale sülitada! Soorita tänapäeval selline tegu väljakuväliselt ning sul lüüakse käed raudu.

Kõige huvitavam on see, et antud intsidendist Kabak ühtegi kaarti ei teeninud, ent mängu lõpuks suutis ta siiski enda nimele kaks kollast korjata ning 84. minutil saadeti ta varakult duši alla.

“See pole lõbus, sellel pole jalgpalliga mingit pistmist. See pole aus mäng,” sõnas Augustinsson Sky TV’s peale kohtumise lõppu. Mees ise ei pannud mängu 27. minutil juhtunud intsidenti koheselt tähele, aga ütles, et nägi seda siiski hiljem korduseid vaadates.

“See oli väga tahtlik tegevus,” sõnas Sky TV ekspert Lothar Matthäus. “Kui sinu suunas mängijana sülitatakse, on see väga rõve tunne. Ma loodan, et see tegu saab karistatud.”

Kabak vabandas hiljem Twitteris. (Või vähemalt üritas vabandada)

Vaata juhtunud all olevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised