Rooney: “Kaotasime Fergusoni valede otsuste tõttu 2 Meistrite Liiga finaali Barcelonale”

roon

Wayne Rooney kiritiseeris endist peatreenerit Sir Alex Fergusoni selle eest, et too kasutas kahes Meistrite Liiga finaalkohtumises Barcelona vastu “suitsiidseid” taktikaid.

Punased kuradid kohtusid Pep Guardiola palju kardetud meeskonnaga finaalis nii aastal 2009 kui ka 2011.

Mõlemal juhul sai United staaridest kubisevalt meeskonnalt lüüa, aga Rooney leiab, et nad oleksid võinud kohtumistest võitjatena väljuda, kui nad oleksid teistsuguseid taktikaid kasutanud.

Arutades Real Madridi võimalusi ümber pöörata 2-1 esimese vooru kaotus Guardiola Manchester City vastu, sõnas Rooney ajalehele The Sunday Times: “Reali sugusel klubil on raske minna vastu kohtumisele ja öelda ‘me anname alla’. Unitediga on sama lugu.”

“Me kaotasime napilt kaks Meistrite Liiga finaali Guardiola Barcelona vastu. Üritasime neid kõrgelt survestada, mis lõpuks sai meile saatuslikuks.”

“Mäletan kuidas Alex Ferguson ütles, et oleme Man United ja me lähme ründama, sest see on selle klubi kultuuris. Samal ajal ei olnud ma selles plaanis üldse nii kindel.”

“Usun, et kõik mängijad teadsid sügaval sees, et see oli vale lähenemine. Me loobusime stiilist, mis meile 2008. aasta poolfinaalis edu tagas – ja mõlemad korrad mängiti meid üle.”

United lõi Barcelona välja 2008. aasta teekonnal karikani, võideldes välja 1:0 koondvõidu kahe väga strateegilise etteastega.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised