Ronaldo kaebab Juventuse kohtusse!

juventus ronaldo sue kohtusse jalgpall football turin

Endine Juventuse staar Cristiano Ronaldo on nüüd valmis oma endise koduklubi kohtusse kaebama, sest ta pole veel siiani kätte saanud klubi poolt COVID-i ajal lubatud rahasid.

La Gazzetta dello Sport kirjutas täna, et Ronaldo on lõpuks vastu võtnud kindla otsuse klubi kohtusse kaevata. Väidetavalt on klubil Ronaldole jäänud maksmata 19.9 miljonit eurot, sest klubi üritas keerulisel perioodil kuidagi raha kokku hoida. Ronaldo on olukorrast juba Torino prokuratuuriga vestelnud ning pärast seda on ta vastu võtnud otsuse tegutseda.

Ka Paulo Dybala pöördus Torino prokuröri poole, kuid seejärel jõudis Juventus mehega ühtäkki kokkuleppele ning nõustus talle töötasuna välja maksma 3 miljonit eurot.

COVID-i ajal kasutas Juventus raha säästmiseks kahte meetodit. Esimene lüke oli kõikide mängijate palkade maksmise edasilükkamine. Teine käik oli rääkida veel klubi suurimate teenijate ja nende esindajatega eraldi, et allkirjastada eradokument, mis näeks ette suure osa mängija palgast hilisemas tulevikus maksmist.

Juventus ei ole aga senimaani rahasid Ronaldole ära maksnud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised