Real Madrid tunnistas, et tegi Gareth Bale-i osas suure vea

gareth3

Gareth Bale jätab Meistrite Liiga kohtumise Manchester City vastu vahele, sest Zinedine Zidane andis mängumehele teada, et too istuks Etihadi staadionil vaid pealtvaatajana.

Zidane kinnitas, et mehe soov mitte mängule kaasa minna rahuldati ning meeskonnaga lendas kaasa hoopis Sergio Ramos, kes ei saa kohtumisest mängukeelu tõttu osa võtta.

“Meil on mängija ja treneeri vahel vastastikune austus,” sõnas Real Madridi peatreener. “Meie jutuajamisest selgus, et ta eelistaks mitte mängida. Kõik muu on meie endi vaheline, aga ta ei soovinud mängida..”

Kõik see oleks võinud olemata olla kui Real Madrid oleks õigel hetkel soostunud mehe Hiinasse maha müüma. Ja nüüd tunnistab klubi seda isegi.

31-aastane Bale oli valmis liituma Hiina kõrgliigaklubi Jiangsu Suningiga eelmisel suvel, aga Real Madridi juhatus blokeeris toona viimasel minuti ülemineku.

Meest oli Hiinas ees ootamas väga tulus kolme aasta pikkune leping, mille kohaselt oleks ründaja hakanud iga nädal teenima lausa miljon eurot, aga klubi otsustas siiski lõpuks tehingu ära jätta.

The Telegraph väidab nüüd, et Hispaania meistrid tunnistasid viga ka avalikult.

Kui Zidane-ilt küsiti mehe tuleviku kohta vastas prantslane vaid järgmist: “Ma ei tea. Hetkel on ta Real Madridi mängija. See pole muutunud. Ta on meie mängija.”

“Ma austan seda ja austan teda, nagu ka kõiki teisi.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised