Real Madrid saatis Mbappele väga selge hoiatuse

real madrid mbappe psg perez jalgpall eesti jalgpall football

Hispaania telesaate El Chiringuito TV saatejuhi Josep Pedreroli sõnul on Real Madrid saatnud Kylian Mbappe suunas hoiatuse, öeldes, et nad ei kavatse temaga lepingut sõlmida juhul, kui ta peaks PSG-ga lepingut pikendama.

Madridi Real on oma seisukohas väga konkreetne – kui Mbappe lepingupikendusele allkirja paneb, siis tuleb tal Real Madrid ära unustada.

Real Madrid ei ole lasknud ennast sel suvel Mbappe üleminekusaagasse eriti segada, sest klubi ise Mbappe eest pakkumist hetkel teinud ei ole. PSG paiskas ründaja aga hoopiski ise üleminekuturule ning eemaldas ta ka mingiks perioodiks oma põhimeeskonna juurest. Põhjuseks Mbappe kindel hoiak lepingupikenduse osas.

Eelmisel nädalal nõustus Mbappe loobuma suurest osast oma ligi 100 miljoni euro suurusest lojaalsusboonusest, et ta saaks lihtsalt klubis mängimist jätkata. Klubi võttis seda kui positiivse žestina ja lubas ründaja tagasi ka meeskonna treeningutele.

24-aastane mängumees ei ole aga veel lepingupikendusele endiselt allkirja alla pannud, kuid mitmete allikate väitel kaalub ta seda varianti tõsiselt.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised