Ragnar Klavan kutsuti Liverpooli legendide meeskonda. Millised staarid veel kutse said?

raku ragnar klavan legendid liverpool celtic 25 march anfield jalgpall eesti paide linnameeskond

Kuna Ragnar Klavani profikarjäär paistab lõpule olevat vaikselt jõudmas, siis kutsus mehe kunagine koduklubi Liverpool 37- aastase kaitsemängija veel viimaseks mänguks tagasi.

Seni pole veel Klavan ametlikult pensionile minemisest teatanud, kuid veterankaitsja on tegemas ilmselgeid samme, et liikuda edasi oma karjääri järgmisesse etappi.

Pärast Paidega lepingu lõpetamist on tema fookus olnud Tallinna Kalevi presidendirollil, kuigi ta on avatud ka klubi eest vajadusel mõne kohtumise maha pidama.

Hiljuti võistles mees sarjas „Tantsud tähtedega”, kus ta jõudis kolme parima sekka, kuid nüüd on ta taas pilgu pööranud jalgpallile.

Klavan on üks neljast esimesest nimest, kes klubi poolt meeskonda nimetati. Tema kõrval said kutse veel nii Daniel Agger, Martin Skrtel ning Gregory Vignal.

Meeskonda juhendab nagu seda sorti mängude puhul tavaks saanud Sir Kenny Dalglish, keda toetavad abitreeneri rollides Ian Rush, John Barnes ning John Aldridge.

Jooksvalt avaldatakse ka teiste mängijate nimed ning ka Celtic kinnitas omalt poolt kaks esimest mängijat – Styliyan Petrov ning Artur Boruc.

Klavan mängis Liverpoolis küll vaid kaks aastat, kuid temast sai fännide seas kindel lemmik. Ta lahkus 2018. aastal Itaaliasse mängima Cagliarisse ning viimati pallis mees Eestis Paide Linnameeskonna ridades, kellega koos tehti ka ajalugu – nimelt aitas Raku klubil võita liigakarika ehk ühtlasi esimese Paide karika ajaloos.

image 15
Milline on teie reaktsioon?
+1
2
+1
2
+1
3
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised