Pull kaader uuest Tottenhami dokist: Mourinho saadab kritiseerija p*rse

fck.jpg

Tottenhami dokumentaalfilm “Kõik või mitte midagi” avalikustati esmaspäeval ning ei läinud pikalt, kui klubi peatreener Jose Mourinho meediale jälle silma jäi.

Väga oodatud mitmeosaline sari annab vaatajatele enneolematu juurdepääsu Spursi 2019/20 hooajale. Fännid saavad istuda, lõõgastuda ning vaadata pealt kuidas päevast-päeva Põhja-Londoni klubi juhitakse.

Alates nende 7-2 kaotusest Meistrite Liigas Bayernile kuni Jose Mourinho peatreeneriks määramiseni – eksklusiivsed filmimaterjalid tagavad põnevuse.

Ja noh, ei läinud kaua, kui endisest Chelsea lootsist juba hindamatuid kaadreid purki võeti.

Värskelt ametisse määratud Mourinho tegi parasjagu märkmeid klubi kontoris ning kuulas telekast meedia reaktsiooni tema ametisse määramisele.

Äkitselt köitis üks konkreetne kommentaar tema tähelepanu ning mees pöörab tähelepanu telekaekraanile. “Ma ei usu, et ma olen kunagi nii tugevat reaktsiooni ühe peatreeneri vallandamise puhul kohanud,” sõnas reporter..

Mis juhtus järgmise 30 sekundi jooksul on puhas komöödiakuld.

Fännid asuvad seejärel oma arvamusi jagama ning avaldub nii positiivseid kui ka negatiivseid reaktsioone. Sel hetkel kui Mourinho kuuleb aga sõnu “tema parim on juba möödas”, tõuseb Mourinho oma toolilt, saadab seda väitnud inimese sinnasamusesse ning sulgeb teleka.

Vaata lähemalt allolevast videost:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised