PSG President: “Mängijad, kes ei ole osa sellest projektist, peavad sel suvel lahkuma.”

psg neymar

Paris Saint-Germaini president Nasser Al-Khelaifi ütles Prantsuse meediale rääkides: “Meie seisukoht on selge: mängijad, kes projektis ei osale, peavad sel suvel lahkuma.

“Muud teed ei saa. Mõned mängijad kasutasid olukorda ära, aga nüüd on see läbi. Unistused on üks asi, reaalsus on teine. Võib-olla peaksime oma loosungit muutma.

“Suuremalt unistada on hea, aga täna peame olema realistid, me ei taha enam uhkeldamist ja bling-blingi. See on sära lõpp.”

“Me tahame mängijaid, kes armastavad klubi, kes armastavad võidelda, kes armastavad võita. Ja me tahame, et see mentaliteet leviks kogu klubis.”

Pärast Kylian Mbappe lepingu pikendamist ja Mauricio Pochettino asendamist Christophe Galtier’ga võib PSG sel suvel kulutuurilise taaskäivituse läbi elada.

On spekuleeritud, et Neymar võidakse müüa enne 31. augustit, kuigi brasiillase palk 625 000 eurot nädalas on endiselt tohutuks takistuseks.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised