Premier League klubid teevad ettevalmistusi, et liigaga jätkata just sel kuupäeval

trophy

Premier League klubid on töötajatele mõista andnud, et hetkel oodatakse valitsuselt luba, et liigaga taas peatselt jätkata.

Mirror Sport avaldas eelnevalt sel kuul, et Premier League parima stsenaariumi kohaselt võivad treeningud alata mais ning mängud 8. juunist.

See kuupäev peab hetkel endiselt paika ning mitmed klubid usuvad nüüd, et mängudega võidakse tõepoolest jätkata juuni teisel nädalal.

Premier League juhid kohtuvad taas reedel, kui kõik klubid ootavad uut infot selle kohta kuidas mängud tulevastel kuudel jätkuma peaksid.

Endiselt pole veel sada protsenti kindel millal mängudega jätkatakse, aga üha enam on kasvamas arvamus, et Premier League on peatselt valmis jätkuma mängudega suletud uste taga ning neutraalsetel väljakutel.

Kultuurisekretär Oliver Dowden teatas möödunud nädalal parlamendisaadikutele, et on maha pidanud “produktiivseid kõnelusi” spordiorganisatsioonidega, seal hulgas Premier League’ga.

Klubid soovivad enne hooaja jätkumist maha pidada kolmenädalase ettevalmistus sessiooni ning parim stsenaarium on hetkel see, et mängudega jätkatakse 8 juunil.

Premier League arutab testimisprotseduure reedel, kuna kasvamas on surve jätkata mängudega, et rahuldada telejuhtide soove.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised