Prantslasest väravaht liitus Inglismaa uustulnukaga

lloris2

Prantsusmaaga 2018 aastal MM-i kulla võitnud väravaht Alphonse Areola liitus laenulepingu alusel Inglismaa klubiga Fulham.

Areola veetis eelmise hooaja laenulepingu alusel Madridi Realis, mis viis omakorda Keylor Navase otsapidi PSG´sse.

Pärast tehingu sõlmimist sõnas Areola FFCtv-le: “Mul on väga hea meel, et kõik on tehtud. Scott Parker helistas mulle ja mul oli hea tunne. Ta ütles, et ta tõesti tahab mind siia.”

“Fulham on Londoni ajalooline klubi ja ma olen nende staadionist palju kuulnud.”

“Loodan, et see hooaeg tuleb meie jaoks hea. Tahan endaga kaasa tuua oma pakatava energia ja teha kõik selle meeskonna heaks, et hoida meid just seal, kuhu me kuulume.”

Fulhami aseesimees ja jalgpallitoimingute direktor Tony Khan lisas: “Mul on väga hea meel tervitada Areolad Fulhami pere poolt. Alphonse’l on kogemust kõige kõrgemal tasemel mängimisest – ta on mänginud Prantsuse rahvuskoondises, võitnud PSG’ga liigatiitli ning olnud edukas Lensi, Bastia ning Villarreali ridades. Ja eelmiseks mängupaigaks oli ju Real Madrid, kus ta eelmisel hooajal La Liga võitis.”

“Oleme põnevil, et ta meiega liitub ning ta saab suurepäraseks täienduseks meie koosseisu.”

Fulhamil tuli Prantsusmaa väravavahi endale võitmisega vaeva näha, sest huvitatud oli ka Rennes, kelle esikinnas Edouard Mendy kavatses klubist lahkuda ning siirduda Chelseasse.

Pärast Areola lahkumist eelmisel kuul Realist teatas klubi: “Klubi soovib tänada Areolad pühendumuse eest eelmisel hooajal, samuti ka professionaalsuse ja eeskujuliku käitumise eest ning soovib talle selles uues peatükis palju edu.”

“Real Madrid tänab ka PSG-d võimaluse eest, et Alphonse Areola sai meie meeskonda kuuluda.”

Areola tegi eelmisel hooajal Madridi eest kaasa üheksa kohtumist. Põhirolli kandis siiski Thibaut Courtois.

Pärast Premier League’i naasmist on Fulham teinud kaks tehingut: Mario Lemina liitus laenulepingu alusel üheks hooajaks ja Harrison Reed allkirjastas klubiga püsiva lepingu, olles veetnud eelneva hooaja klubis laenul.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised