Politsei arreteeris Liverpooli purustustöö ajal väljakule jooksnud teismelise, kes oleks peaaegu Andy Robertsoni vigastanud

politsei arreteeris andy robertson vigastus injury fan pitch invader väljakule jooksnud jalgpall

Pühapäevasel suurmängul Manchester Unitedi ja Liverpooli vahel väljakule tormanud teismeline fänn on nüüdseks arreteeritud.

Kohalik politsei arreteeris 16-aastase noormehe, kelle teod oleksid peaaegu lõppenud Liverpooli mängija Andy Robertsoni vigastusega.

Juhtum leidis aset kohtumise 88. minutil, kui Liverpool oli parasjagu järjekordset väravat tähistamas. Nooruk soovis ilmselt lihtsalt koos meeskonnaga tähistada, kuid tormas õnnetult Robertsonile otsa. See omakorda ajas küljejoonel raevu Liverpooli peatreener Jürgen Kloppi, keda võis hiljem nooruki peale räuskamas näha.

Liverpooli poolt hiljem tehtud avalduses seisab: „Reegleid rikkunud isikut võib oodata kriminaalkaristus ning ühtlasi ka eluaegne staadionikeeld Anfieldilt ja kõigilt Premier League staadionitelt. Need teod on ohtlikud, ebaseaduslikud ning neil on tõsised tagajärjed.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised