Pochettino esimesed 5 mängu Chelseas võrreldes Tucheli & Potteriga – üsnagi murettekitavad numbrid

pochettino tuchel potter

Mauricio Pochettino on Chelsea eesotsas viie avamänguga suutnud teenida vaid viis punkti. Argentiinlase arvel on hetkel klubiga üks võit, kaks viiki ning kaks kaotust.

Kui Thomas Tuchel Stamford Brige’le saabus, siis järgnes sellele ka sinisärkide tõus vormis. Tema esimeses viies liigamängus teenis Chelsea 13 punkti: välja mängiti 4 võitu ning üks viik.

Graham Potter vahetas seejärel sakslase välja eelmise aasta septembris. Esimeses viies mängus mehe juhendamisel teenis Chelsea 11 punkti – 3 võitu, 2 viiki, 0 kaotust.

Lõpetuseks heidame pulli pärast pilgu ka veel Frank Lampardi tulemustele, kui ta määrati eelmise hooaja lõpus Chelsea ajutiseks peatreeneriks. Ta kaotas neli liigamängu ning võitis ühe, mille tulemuseks oli kolm teenitud punkti.

Seega läheb Pochil hetkel pisut paremini kui Lampardil eelmisel hooajal ning palju kehvemini kui Potteril ja Tuchelil, kui nad klubi juures tööd alustasid.

Märkus: arvesse on võetud vaid tulemused liigas. Karikavõistlused ning Meistrite Liiga mängud sisse loetud ei ole.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised