PILDID: Ouch! Vaata kui paistes oli Neymari hüppeliiges pärast väljavahetamist

neymar pahkluu vigatsus brasiilia koondis jalgpall

Brasiilia koondise ründaja Neymar sai kohtumises Serbia vastu hüppeliigese vigastuse.

Ründaja tegi kohtumisest kaasa 79. minutit ning vahetati seejärel Manchester Unitedi mängumehe Antony vastu välja. Meest nähti hiljem pisarsilmil pingil tugevalt paistes hüppeliigesega.

Meeskonna arstid kinnitasid vahetult pärast mängu, et Neymar väänas hüppeliigese välja, kuid hetkel pole veel selge, kas vigastus jätab ta järgmisest kohtumisest eemale või mitte.

image 6


“Ta on just hüppeliigese ära väänanud ja see oli paistes” rääkis meeskonna arst Rodrigo Lasmar.

“Oluline on näha, kuidas vigastus järgmise 24 tunni jooksul edasi areneb. Ta on raviga alustanud ning me peame jääma rahulikuks ja olema kannatlikud. Praegu on väga vara öelda, kas tema MM on ohus või mitte.”

Meeskonnakaaslane Vinicius Jr lisas: “Neymar sai löögi, kuid loodetavasti on temaga siiski kõik korras. Ta teeb kõik selle nimel, et meiega tagasi olla. Ta on meie kõige olulisem mängija.”

image 9

Casemiro kommenteeris pärast mängu: “Ma pole Neymariga veel rääkinud, kuid loodan, et temaga on kõik korras. Ta on meie jaoks võtmerolliga mängija.”

Brasiilia peatreener Tite lisas omalt poolt: “Ärge muretsega, Neymar mängib MM-il. Ta mängib edasi, selles võite kindlad olla.”

Neymar ise pärast mängu ajakirjandusega ei suhelnud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised