“Pep avas mu silmad”: Thierry Henry selgitas, miks Guardiola on maailma parim treener

pep guardiola barcelona jalgpall

Thierry Henry’l jagub Pep Guardiola suunas vaid kiidusõnu, sest just hispaanlane mõjutas suuresti tema arusaama jalgpallist.

Henry austab väga Guardiola hoolikat keskendumist detailidele ja tugevat võidutahet. Ta koges neid omadusi omal nahal Barcelonas mängides.

„Ma ütleksin Pepi kohta esmalt seda, et ta on parim, keda ma eales näinud olen, kuid samas ta on halastamatu ja ma kogesin ka seda.”

„Arsene Wenger avas mu aju, kuid Pep Guardiola avas mu silmad. Olin toona väga kangekaelne.”

„Arvasin, et Arsenalist tulles ma juba tajun mängu, aga Pep tuli kohe Barcasse jõudes mu juurde ja ütles, et ma mängiksin kõrgel ning võimalikult äärel, et Andres Iniestale ruumi tekiks.”

„Mõtlesin tolles momendis, et millest kuradist see tüüp räägib ja kas ta pole mind varem mängimas näinud. Ma oskasin keskväljalt palli küsida ja sealt ehitada, tema aga ütles selle peale, et tal on mu üle hea meel, aga me ei mängi siin nii. Ta käskis mul iga kord jookse liini taha teha, aga ütles, et enamasti pall sinuni ei jõua.”

„Toona mõtlesin, et olen vaid peibutusmängija ja see ei hakka eales tööle. Kuid täpselt nii me igas mängus mängisimegi ning me teadsime täpselt, mida me kõik tegema peame. Igat detaili. Ta kontrollis kõike.”

„Alguses ei uskunud ma, et see kestma jääb, aga see jäi. Ja ta on teinud seda igal pool, kus ta peatreeneri ametisse astub.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised