Pele saatis Messile rekordi viigistamise puhul emotsionaase sõnumi

pele2 1

Lionel Messi värav Valencia vastu aitas mehel samale pulgale tõusta legendaarse Pelega.

Nii Messi kui Pele on nüüd löönud oma koduklubide eest 643 väravat, esimese koduklubiks siis Barcelona ja teise puhul Santos.

Messi rekordivärav sündis Barcelona laupäevases 2-2 viigimängus.

See pole mitte esimene rekord, mis mehe nimel on. Messi käes on lausa 80 Guinessi maailmarekordit.

Pele veetis suurema osa oma karjäärist Santuses ning lühikese perioodi Ameerikas New York Cosmose ridades. Messi liitus Barcelonaga 13-aastaselt Newell Old Boysist ning on Kateloonia meeskonna eest sellest ajast saati mänginud.

Pele õnnitles Messit Instagramis, kirjutades talle kirja, mis keskendus sellele, kui keeruline ja haruldane on jalgpallis ühe erakordse karjääri loomine ühe klubi juures.

pele2

“Kui su süda ajab armastusest üle, siis on oma teed raske muuta,” kirjutas Pele. Nagu ka sina, tean ka mina, mis tunne on armastada ja kanda sama särki iga päev. Nagu ka sina, tean, et pole midagi paremat kui koht, kus tunneme ennast koduselt.”

“Õnnitlen sind ajaloolise rekordi puhul, Lionel. Eelkõige aga palju õnne sinu kauni karjääri eest Barcelonas. Lood nagu meie omad, kus armastatakse oma klubi nii pikalt, muutuvad jalgpallis kahjuks üha haruldasemateks. Imetlen sind väga.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised