Paavst Franciscus nimetas jalgpallimaailma “suurima härrasmehe” – see pole Leo Messi

fransiscus paavst jalgpall messi pope francis leo messi pele maradona

Paavst Franciscus on suur jalgpalli austaja. See pole vist kuigi üllatav, arvestades, et ta on pärit Argentinast – riigist, kus jalgpall pole lihtsalt mäng, vaid elustiil.

See on legendaarsete jalgpallurite nagu Diego Maradona ja Messi sünnikoht. Paavst oli tunnistajaks mõlema mehe maailmameistriks saamisele ning tal oli au ka nendega mitmel korral isiklikult kohtuda.

Küsimusele, kumb neist ajaloo parim jalgpallur on, vastas paavst järgmiselt: „Ma lisaksin veel kolmanda mängija – Pele. Nemad on need kolm meest, keda ma jälginud olen. Kõik kolm on suurepärased mängijad, igaühel oma eripärad.”

Lemmikmängija valimisel ei lähtu ta kirikumehena siiski ainult nende oskustest väljakul.

„Maradona kukkus mehena läbi. Vaene mees, ta libises ja keegi teda ümbritsevatest inimestest ei aidanud. Tema elu lõppes kehvasti.”

„Messi on teistsugune – ta on heatahtlik ning täielik härrasmees. Kuid suurim härrasmees oli siiski Pele, kes oli üks väga suure südamega mees.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised