Ousmane Dembélé on sunnitud FC Barcelonast lahkuma

Ousmane Dembele 6

Mateu Alemany, Barcelona spordidirektor, teatas täna hommikul, et Ousmane Dembélé ei soovi enam Blaugranas jätkata ja prantslane peab leidma uue klubi jaanuari lõpuks.

Ousmane Dembélé peab 31. jaanuariks uue klubi leidma peale ebaõnnestunud lepinguläbirääkimisi, kus 24-aastase prantslase palganõuded olid FC Barcelona finantsiliste raskuste kõrval liigsed.

Ousmane Dembélé leping lõppeb 30. juunil 2022 ja jaanuari üleminekuakna lõpp leiab aset 31. jaanuaril, mistõttu tahabki Barcelona temast lahti saada just see kuu. Vastasel juhul lahkuks Ousmane Dembélé alles suvise üleminekuakna avanedes tasuta, sest siis on mängija leping juba aegunud.

ousmane dembele barcelona

“Oleme talle ja tema agentidele öelnud, et nad peaksid koheselt lahkuma, sest me tahame mängijaid, kes on meeskonna projektile pühendunud,” lisas Mateu Alemany.

Ka peatreener Xavi oli hiljuti maininud, et kui mängija lepingut uuendada ei kavatse, siis peab ta klubist lahkuma. Lisaks ei sisalda eile FC Barcelona koosseis Ousmane Dembélé’t, kui kohtuti Copa del Rey kaheksandikfinaalis Athletic Clubiga.

Dembélé edasine teekond leiab väidetavalt aset pururikkas Newcastle United´is, kus noore prantslase palganõuetega tõenäoliselt lepitakse.

ousmane dembele barcelona

Dembélé karjäär Barcelonas pole olnud kuigi imetlusväärne, sest mängija oli enamus aja olnud vigastatud. Noor prantslane mängis viie hooaja peale 129 mängu FC Barcelona särgis ja lõi 31 väravat.

Ousmane Dembélé liitus FC Barcelonaga augustis 2017 ligi 150 miljoni euro eest. Nüüdseks on jalgpalluri väärtus langenud 30 miljoni euroni, kuid on arvata, et kui ta tõesti on liitumas Newcastle United´iga, siis seda kindlasti suurema väärtusega.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised