ÕÕVASTAV VIDEO: Newcastle Unitedi ründaja kaotas võidumängus Arsenali vastu hamba

Arsenal Wilson Newcastle

Newcastle United võõrustas esmapäevaõhtuses üliolulises Premier League kohtumises Arsenali.

Kuna Arsenal otsis meeleheitlikult võitu, et Meistrite Liigasse pääseda ja Newcastle soovis jätkata oma märkimisväärset tõusu tabelis, olid sellel mängul olemas kõik vajalikud omadused üheks teravaks vastasseisuks.


Kuid keegi ei osanud arvata, et kohtumine nii tuliseks osutub, et keegi koguni mõne hamba peaks kaotama, kuid just nii läks. Newcastle Unitedi ründaja Callum Wilson lahkus mängult küll vaevu küljes rippuva hambaga, aga siiski kolme väärtusliku punktiga.

30-aastane mängumees naasis peale pikka vigastuspausi Newcastle Unitedi põhirivistusse ning arvata võis, et mehe mängunälg on suur, sest vigastuse tõttu pidi ta vahele jätma koguni 18 kohtumist.

Wilson tegi tugeva esituse ning aitas oma meeskonna väärtusliku võiduni, mis tähendas aga Arsenali jaoks Meistite Liiga kohast tõenäoliselt ilma jäämist.

r/soccer - Callum Wilson has his tooth knocked out

Kohtumise 27. minutil sai ta õnnetu löögi näkku ning jooksis otse küljejoonele, et arstid saaksid asja üle vaadata. Nagu videolt näha on, siis oli mees kokkupõrke tagajärjel peaaegu oma esihambast ilma jäänud.

Uskumatul kombel naases ründaja tagasi väljakule ning mängis Newcastle Unitedi juhtväravas tähtsat rolli.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised