Odegaard avaldas, miks ta Real Madridis korralikult läbi ei löönud

odegaard real madrid premier league arsenal hispaania la liga norra eesti estonia jalgpall uudised

Martin Odegaard arutles hiljutises intervjuus Marcale põhjuste üle, miks ta Real Madridis edu ei suutnud saavutada.

„Mind rünnati meedias. Lõpetasin oma mängule omase sädemega mängimise ja mängisin mõnda aega liiga turvaliselt, sest muretsesin rohkem vigade mitte tegemise pärast kui oma mängu mängimise pärast” rääkis poolkaitsja.

„Meedia kritiseeris mind korralikult, sest ma ei vastanud kohe ootustele. Olin neile lihtne sihtmärk.”

„Võib-olla, kui ma oleksin hispaanlane, siis oleksid nad mulle arenemiseks ehk pisut kauem aega andnud. Kaasaegses jalgpallis pole keskteed, sa kas oled läbi aegade parim ost või täielik s*tt.”

image 1

Odegaard liitus Madridiga 16-aastaselt 3 miljoni euro eest ja määrati klubi reservi. Noormees tegi Castilla eest korralikku tööd, kuid ei saanudki korralikult põhimeeskonnas mängida, enne kui Madrid teda välja laenama hakkas.

Pärast edukat laenuperioodi Real Sociedadis, otsustas klubi Martini 2020. aastal endale jätta, kuid vaid pool aastat hiljem heitsid nemadki nooruki kõrvale, andmata talle piisavalt mänguaega enda tõestamiseks. Vaid 21-aastasena tormati Odegaardi juba läbikukkujaks tembeldama.

Odegaard on nüüd aga Arsenalis õitsele puhkenud ning mees on sel hooajal 26 kohtumisega kirja saanud 8 väravat ning 6 väravasöötu.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised