Norra peatreener paljastas, miks Erling Haaland tänavu Ballon d’Ori ei võida

haaland ballondor norra jalgpall football

Norra tähtmängijal Erling Haalandil oli fenomenaalne hooaeg, purustades nii Premier Leagues kui ka Meistrite Liigas erinevaid rekordeid.

Mehe arvele jäi eelmisel hooajal 36 Premier League väravat ning 12 väravat Meistrite Liigas, seega pole see kuigi üllatav, et paljud ennustavad 2023. aasta Ballon d’Ori võitu just Haalandile.

Norra peatreener Stale Solbakkenil näeb asja aga teise nurga alt. Ta usub, et ihaldatud auhind peaks rändama siiski Lionel Messile, mitte Haalandile.

Messi uskuamtu panus ja järjepidevus läbi aastate on jätnud jalgpallile kustumatu jälje. Kuigi Haalandi tõus tippu on olnud muljetavaldav, siis on Messi stabiilset tipptaset raske ignoreerida. Nii et Ballon d’Or peaks Solbakkeni sõnul sel aastal kuuluma Messile.

Solbakken ütles Norra väljaandele VB: „Kui te minu suust võitja nime kuulda tahate, siis usun, et see on Messi. Seda tänu ta triumfile MM’il, sellel on ikkagi kõva mõju.”

Lionel Messi on selge favoriit võitmaks ka oma seitsmenda Ballon d’Ori auhinna. Seda suurepäraste esituste eest Argentinaga. Mees võitis isegi MM’i parima mängija tiitli ning paljud inimesed usuvad, et see juba ainuüksi peaks talle Ballon d’Ori tagama.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised