“No see poiss..”: Elton John kiidab ühte Chelsea noormängijat taevani

elton john palmer england chelsea jalgpall football

„Mul on nii hea meel, et Cole Palmer on Inglismaa koondises. See poiss.. ta õpib vaid meie parimate mängijatega mängides. Ta on igaljuhul väga-väga hea mängija” rääkis Sir Elton John hiljutises intervjuus BBC’le.

„Pange ta mängu, muidugi! Kui ta on piisavalt hea, miks mitte teda mängu panna? Kuidas ta saab õppida, kui talle selleks võimalust ei anta. Sama on ka noorte muusikute puhul. Tuleb välja minna ja mängida kasvõi mõnes klubis üksikute inimeste ees.”

See annab teile kogemuse ja hakkate paremaid laule kirjutama. See on lihtsalt mängu õppimise osa” lisas ta.

On hämmastav, et Sir Eltoni jutt intervjuus üldse Cole’ini jõudis, sest tegelikult mängijat otseselt puudutavat küsimust mehele ei esitatud, aga rääkides oma lemmikklubi Watfordi talentidest jõudis mees ise oma jutujärjega noore koondislaseni.

Cole Palmeril on Chelsea eest peetud 11 mänguga kirjas juba 4 väravat ning 4 väravasöötu. Ta degi oma debüüdi Inglismaa koondises selle kuu alguses.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised