Neymar meedias ringlevatest absurdsetest süüdistustest: “See on vale, lõpetage see jama!”

neymar al hilal manager peatreener jalgpall football saudi araabia

Nädala alguses ilmus Araabia meedias lugu, milles kirjutati, kuidas Neymar olla väidetavalt oma uue klubi juures juba frustreeritud ning nõudvat Al Hilali peatreener Jorge Jesuse vallandamist.

Endine Barcelona superstaar on nüüd sotsiaalmeedias tema vastu suunatud ennekuulmatud süüdistused ümber lükanud.

„See on täielik vale, peame selliste asjade uskumise ära lõpetama. Sellised miljonite jälgijatega lehed, ei tohiks selliseid võltsuudiseid avaldada. Suurima lugupidamise juures palun teil see lõpetada, sest see on väga lugupidamatu” postitas Neymar Instagrami.

Neymar pole veel pärast kolme mängu Al Hilali eest väravat kirja saanud, kuigi tal on aga kirjas 2 väravasöötu. Samuti on mees vigastuse tõttu pidanud vahele jätma 4 mängu.

Al Hilalil ei lähe ka Saudi Araabia profiliigas kehvasti, sest nad on oma kuuest esimesest liigamängust võitnud neli ning pole veel kordagi kaotusekibedust tundma pidanud. Seega poleks mingit loogilist põhjust Jorge Jesus vallandada.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised