Newcastle tahab enne üleminekuakna sulgumist veel Man Unitedi ääreründajat

lingard

Newcastle loodab veel ühe hilise täienduse lõpule viia enne üleminekuakna sulgumist esmaspäeval.

Erinevate väljaannete kohaselt on Lingard nõustunud Newcastle United’i poolt pakutavate tingimustega ning on suundumas esialgu sinna hooaja lõpuni laenule.

Vaatamata sellele, et kuu alguses paistis tehing katki jäävat, siis jäid Newcastle United’i ja Man Unitedi vahelised suhtlusliinid avatuks ning paistab, et mõlemad pooled on siiski lõpuks üksmeelele jõudmas.

Newcastle Give Up On Jesse Lingard Move Over United Demands (Full Details)  - MySportDab

Eelnevalt olid Man Unitedi nõudmised Newcastle Unitedi jaoks liiga suured, sest klubi soovis esialgselt saada tehingu eest veel ligi 15 miljonit eurot.

Kõnelused kukkusid seejärel läbi, kuid United püüab endiselt Lingardist lahti saada ja paistab et on tegemas omalt poolt ka järeleandmisi.

Hetkel valitseb St James’ Parki’l tõeline optimism, et Lingard võibki klubile nende võitluses liigast väljalangemise vastu appi tulla.

Newcastle on senimaani klubisse toonud Kieran Trippieri ja Chris Woodi ning tõenäoliselt on peatselt liitumas veel Bruno Guimaraes ning Dan Burn.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised